top of page
Pokoje w Boleslawcu
Pokoje Boleslawiec
Fajne pokoje do spania Boleslawiec
Gdzie spać w Bolesławcu
Hotel Bolesławiec Ambasada - Bolesławiec  Hotel Ambasada - Hotel w Bolesławcu
Widok na Hotel Bolesławiec Ambasada - Bolesławiec  Hotel Ambasada - Hotel w Bolesławcu widok na miasto Ceramiki
Hotel Bolesławiec Ambasada - Bolesławiec  Hotel Ambasada - Hotel w Bolesławcu

Standardowy Pokój

 

 

Standardowe pokoje są dostępne  za pomocą windy. Niedawno odnowione, nasze pokoje zaaranżowane są w taki sposób, aby zapewnić naszym Gościom warunki do wypoczynku i komfortowej pracy. Standardem jest szybki darmowy WiFi, darmowy parking i Telewizor LCD z telewizją kablową.

 

Premium Pokój

 

 

Pokoje Premium sa pokojami ekskluzywnymi, pokoje są dostępneza pomocą windy, zostały zaaranżowane luxusowo aby zadowolic najbardziej wymagajacych gosci. Standardem jest szybki darmowy WiFi, darmowy parking i Telewizor LCD z telewizją kablową.

 

 

 

Rodzinny Pokój

Pokóje: #12 lub 32

 

Rodzinny Pokój na drugim piętrze dostepny za pomocą windy zostal odnowiony w 2013 roku. Ten bardzo duzy pokój jest  wyposazony w 1 podwojne lozko i 2 pojedyncze lozka z mozliwoscia dodania 2 dostawek. Pokoj posiada biurko do pracy, stol do jedzenia, szybki darmowy WiFi, darmowy parking i Telewizor LCD z telewizją kablową.

 

 

Prestige Pokój

Pokje:# 27 | 22

 

Rozmiar i Elegancja pokojow Prestige zachwyci kazdego nawet najbardziej wymagajacego goscia. Szerokie lozka typu Extra Large King Bed, Marmurowe Lazienki, Biurka do Pracy i Bogate dekoracje zagwarantuja udany pobyt. 

 

W Villi Ambasadzie znajdą Państwo 22 nowoczesnych, stylowych i komfortowo urządzonych pokoi z dostępem do Internetu.

 

W cenę pokoju wliczone jest duże, pyszne śniadanie, darmowy dostęp do Internetu przez Wifi lub LAN oraz zamknięty parking.
 

Zapraszamy do skorzystanie ze zniżki weekendowej

bottom of page